Mokyklos koncertinė - projektinė veikla
2011 - 2012 m.m.
- 2011-01-13 - mokytojos D. Liutikienės mokinių koncertas Gargždų kultūros centre Sausio 13-ajai paminėti.
- 2011-01-16 - Neįgaliųjų trio koncertas Prezidentūroje Vilniuje.
- 2011-01-19 - Berniukų choro "Klevelis" ir mokytojų V.S. Stalmokų koncertas rajono laikraščio "Banga" jubiliejiniame vakare.
- 2011-02-10 - dramos studijos "Kipšiukas" spektaklis rajoninėje moksleiviškų teatrų apžiūroje.
Parengti ir vykdyti projektai 2001 - 2013 m.m. :
- 2001 - 2006 m. "Neįgalių vaikų ir jaunuolių ugdymas, integruojant į meninio profilio mokyklą (šeštadieninė "Estetikos mokyklėlė").
- 2003 m. - tarptautinis jaunimo ir sporto festivalis (dalyviai iš Latvijos, Slovakijos, Vokietijos, Estijos ir Lietuvos).
- 2003 m. - Neįgalių vaikų ir jaunimo pavasario šventė "Ir mes Gargždų vaikai".
- 2004 m. - Klaipėdos raj. savivaldybės tarptautinis projektas "Su daina į Europos sąjungą". "Svirplio" koncertinė kelionė į Diuseldorfą (Vokietija).
Mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2018-2019 m.m.
I Lietuvos Interaktyvus (Online) jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-ETA@ Kaune - 2 vieta Austėja Liutkutė, Ugnė Grikšaitė, 3 vieta -Greta Grikšaitė, Dovydas Žemgulis.
Respublikiniame konkurse "Žvėrelių karnavalas" - Egidijus Čechavičius 2 kl. – diplomantas, mokytoja B. Pakarklienė. Duetas Dina Sermontytė ir Austėja Kazlauskaitė - I vietos laureatės, mokytojos B. Pakarklienė ir D. Jautžemienė.
Arnas Simonaitis - III laipsnio diplomas, meninio skaitymo konkursas. Mokytoja Laima Jusčienė.
Arnas Simonaitis - II vieta, Ema Venckutė - III vieta, Respublikinis muzikos- meno mokyklų meninio skaitymo konkursas. Mokytoja Laima Jusčienė.
Tarptautiniame VII konkurse - festivalyje "Christmas Wave" fortepijono klasės mokinės Izabelė Prūselaitytė - III vietos laureatė (mokytoja Violeta Jokubaitienė) ir Eglė Balčiūnaitė - II vietos laureatė (mokytoja Loreta Serapinienė).
Odilija Tinkutytė, Saulė Bielkauskaitė - B.Dvariono konkurso zoninio turo laureatės. Mokytoja V.Stalmokienė, koncertmeisterė L.Bazžina.
VIII tarptautiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse „Muzikos burtai 2019“ kanklių klasės mokinės laimėjo:
Liepa Baumilaitė – I laipsnio diplomą, mokytoja Jūratė Jatulienė,
Indrė Šerniūtė – II laipsnio diplomą, mokytoja Danguolė Liutikienė,
Gargždų muzikos mokyklos Endriejavo skyrius
Gabija Jankutė – III laipsnio diplomą, mokytoja Virginija Babaliauskienė,
II respublikiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse „Muzikos burtai 2019“ birbynės klasės mokinys Mažvydas Mikužis laimėjo III laipsnio diplomą, mokytojas Aivaras Lidžius.
Erika Stalgytė ir Nojus Šarkauskas – diplomantai - Respublikinis XIX ansamblių konkursas ,,Skambinu su draugu”. Mokytoja Violeta Jokubaitienė
Dovydas Žemgulis –laureatas - VIII Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas ,,Šypsenėlė“. Mokytoja Violeta Jokubaitienė
Dovydas Žemgulis - III vieta - II Tarptautinis konkursas ,,Muzikuojantys berniukai“. Mokytoja Violeta Jokubaitienė
Adrija Achramenkaitė - I vieta - XII instrumentinis festivalis -konkursas Italijoje, Rosetto. Mokytoja Violeta Jokubaitienė
VIII Žemaitijos regiono muzikos ir meno mokyklų muzikologijos olimpiada:
Milda Tulabaitė – įvertinta puikiai, mokytojos D. Gerdauskienė ir V. Jokubaitienė
Deimantė Motiejūnaitė - įvertinta labai gerai, mokytojos J. Laurinavičienė ir V. Jokubaitienė
Erika Stalgytė ir Nojus Šarkauskas - III vieta - VIII Respublikinis ansamblių konkursas „Muzika sujungia mus“. Mokytoja Violeta Jokubaitienė
Elzė Kleinaitė, Melita Norvaišaitė - diplomantės -II Respublikinis pianistų konkursas "CRESCENDO". Mokytojas Petras Katauskis
Austėja Liutkutė, Dovydas Žemgulis - diplomantai - II Respublikinis pianistų konkursas "CRESCENDO" . Mokytoja Violeta Jokubaitienė.
Retinginėse linijinių šokių varžybose "Rudens šokio spalvos 2019" ,mokinių grupės. "DG"- 2-a vieta, "DG1" ir "DG2"- 1-os vietos.
Jazmina Preibytė - I vieta - III nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas. Mokytoja Sigitas Stalmokas. Koncertmeisterė Eelena Tislenka
Adrija Achramenkaitė - II vieta, Gabija Šeiniutė - II vieta - konkursas Ispanijoje Lioret de Mar „Summer Talent league“. Mokytoja Violeta Jokubaitienė
Dovydas Žemgulis - I vieta, VI tarptautinis festivalis - konkursas "Christmas Wave" Drezdene, Vokietijoje, mokytoja Violeta Jokubaitienė
Greta Grikšaitė - I vieta, VI tarptautinis festivalis - konkursas "Christmas Wave" Drezdene, Vokietijoje, mokytoja Violeta Jokubaitienė
Ugnė Grikšaitė - III vieta, VI tarptautinis festivalis - konkursas "Christmas Wave" Drezdene, Vokietijoje, mokytoja Violeta Jokubaitienė
"Svirplys" ir "Svirplys Junior"- diplomantai, Baltijos šalių vokalinių ansamblių konkursas "Dainuok, žiemužėle", mokytoja ekspertė N. Usevičienė
Dainos studijos "Svirplys" ir "Svirplys Junior"- diplomantai, Baltijos šalių vokalinių ansamblių konkursas "Dainuok, žiemužėle", mokytoja ekspertė N. Usevičienė
Šokėjų grupė "DG1 junior" - ProLine social grupėje - I vieta, Lietuvos kantri - linijinių šokių metų reitingas, mokytojai G. Malūnavičienė ir D. Veiverys
Šokėjų grupė "DG junior" - ProLine grupėje - II vieta, Lietuvos kantri - linijinių šokių metų reitingas, imokytojai G. Malūnavičienė ir D. Veiverys
Dovydas Žemgulis - II vieta, Stasio Vainiūno meno mokyklos V Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis - konkursas "Pajūrio klavyrai" Palangoje, mokytoja V. Jokubaitienė
Emilija Atkočaitytė - III vieta, Stasio Vainiūno meno mokyklos V Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis - konkursas "Pajūrio klavyrai" Palangoje, mokytoja L. Serapinienė
Roberta Taučiūtė - III vieta, Stasio Vainiūno meno mokyklos V Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis - konkursas "Pajūrio klavyrai" Palangoje, mokytojas P. Katauskis
Tarptautinės LINE DANCE varžybos "Rudens spalvos 2018":
Šokėjų grupė "DG" - ProLine grupėje - II vieta, mokytojai G. Malūnavičienė ir D. Veiverys
Šokėjų grupė "DG" - ProLine social grupėje - I vieta, mokytojai G. Malūnavičienė ir D. Veiverys
Respublikinis konkursas "Maestro ruduo":
Dainos studija "Svirplys" - II vieta, mokytoja N. Usevičienė
Roberta Taučiūtė - diplomantė, III tarptautinis konkursas "M. K. Oginskio kūrybos perlai" Rietave, mokytojas P. Katauskis
Fausta Frolova - II laipsnio diplomas, VII respublikinis jaunųjų tautinių instrumentų atlikėjų konkursas "Muzikos burtai 2018", mokytoja J. Jatulienė
Sofija Skarbaliūtė - II vieta, VII respublikinis jaunųjų tautinių instrumentų atlikėjų konkursas "Muzikos burtai 2018", mokytoja D. Liutikienė
Emilijus Netalimov - II vieta, VII respublikinis jaunųjų tautinių instrumentų atlikėjų konkursas "Muzikos burtai 2018", mokytojas A. Vozgirdas, - mokytojas pelnė IŠRADINGIAUSIO KONCERTMEISTERIO NOMINACIJĄ
Jazmina Preibytė ir Beatričė Gadeikytė, saksofonininkės - laureatės, A. Fedotovo vardo konkursas Vilniuje, mokytojas S. Stalmokas
Dominykas Mileris - diplomantas, II tarptautinio muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų konkurso - festivalio, skirto V. Furmanavičiui atminti, mokytojas Stanislovas Adomavičius
___________________________________________
Mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2017-2018 m.m.
VIII respublikinis konkursas - festivalis Panevėžyje "Tirlytis":
Kanklių asamblis - II vieta, mokytoja J. Jatulienė, koncertmeisterė L. Vežuka
E. Bieliauskaitė, E. Liutkutė ir A. Sakalaitė - III vietos laimėtojos solistų kategorijoje, mokytoja J. Jatulienė, koncertmeisterė L. Vežuka
XVII tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis - konkursas Panevėžyje "Jazz fontanas 2018":
Ansamblis "Soloja" - II vieta, mokytojai S. Stalmokas, V. Rukas, J. Katauskis, D. Kažukauskas
Tarptautinis konkursas Švedijoje "Baltic talent 2018":
Dainos studijos "Svirplys" ir "Svirplys Junior" - I-osios vietos, mokytoja N. Usevičienė
Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas Palangoje:
Arnas Simonaitis - I vieta, mokytoja L. Jusčienė
Tarptautinės linijinių šokių varžybos "Pavasarinis šokių šėlsmas 2018" Šiauliuose:
Šokėjų grupė "DG" - ProLine Junior grupėje - I vieta, mokytojai Giedrė Malūnavičienė ir Dovydas Veiverys
Žemaitijos krašto klasikinio šokio festivalis - konkursas "Arabeskas":
Šokėjų grupė - III vieta, mokytojos Giedrė Malūnavičienė ir Aurelija Urbaitienė
Tarptautinis saksofonininkų konkursas Andoroje "Andora Sax Fest Saxophone Competition 2018":
Beatričė Gadeikytė - I vieta, mokytojas Sigitas Stalmokas
XVII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų atlikėjų akordeonininkų konkursas:
Marius Kukšta - I vieta, mokytoja Zinaida Kalpokienė
Nedas Ruibys - II vieta, mokytoja Zinaida Kalpokienė
Erika Valaitytė - III vieta, mokytojas Stanislovas Adomavičius
Dominykas Mileris - II vieta, mokytojas Stanislovas Adomavičius
Respublikinis J. Pakalnio pučiamaisiais ir mušamaisiais konkursas:
I vieta, mokytojas S. Stalmokas, koncertmeisterė E. Tislenka
Nacionalinio B. Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Klaipėdos regiono etapas:
Odilija Tinkutytė - etapo nugalėtoja, mokytoja V. Stalmokienė, koncertmeisterė L. Bazžina
Saulė Bielkauskaitė - etapo nugalėtoja, mokytoja V. Stalmokienė, koncertmeisterė L. Bazžina
XXII-ojo Respublikinio J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso II-asis zoninis turas:
Liutauras Januškas - turo laimėtojas, mokytojas B. Vaičius
Barbora Račkauskaitė - turo laimėtoja, mokytojas S. Stalmokas
Beatričė Gadeikytė - turo laimėtoja, mokytojas S. Stalmokas
TV konkurso "Dainų dainelė" zoninis turas:
"Svirplys" (du vokaliniai ansambliai) - laureatai, mokytoja N. Usevičienė
TV konkurso "Dainų dainelė" rajoninis turas:
Austėja Kazlauskaitė - laureatė, mokytoja D. Gerdauskienė
"Svirplys" (du vokaliniai ansambliai) - laureatai, mokytoja N. Usevičienė
Respublikinis mišrių ansamblių konkursas-festivalis „Draugiškas akordeonas":
Dominykas Mileris - II vieta, mokytojas S. Adomavičius
VI Žemaitijos krašto jaunųjų kanklininkų etiudo konkursas:
Joris Tulaba - II laipsnio diplomas, mokytoja D. Liutikienė
Tarptautinis konkursas „Kaunas talent 2017":
„Svirplys" - diplomantai, mokytoja N. Usevičienė
VI respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violačelininkų konkursas:
Saulė Bielkauskaitė - II vieta, mokytoja V. Stalmokienė
Odilija Tinkutytė - diplomantė, mokytoja, V. Stalmokienė
Tarptautinis EMCY (European Union of Music Compettions for Youth) ir Liuksemburgo kultūros organizacijų ES jaunimo akademinės muzikos konkursas Liuksemburge:
Beatričė Gadeikytė - aukso medalis ir specialus prizas, mokytojas S. Stalmokas
Jazmina Preibytė - aukso medalis ir specialus prizas, mokytojas S. Stalmokas
I respublikinis pianistų konkursas „Crescendo":
Roberta Taučiūtė - diplomantė, mokytojas P. Katauskis
Dovydas Žemgulis - diplomantas, mokytoja V. Jokubaitienė
I – asis Tarptautinis „Muzikuojantys berniukai“ konkursas Klaipėdoje:
Dovydas Žemgulis - diplomantas, mokytoja V. Jokubaitienė
Gargždų muzikos mokyklos mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2016-2017 m.m.
Respublikinio J. Švedo liaudies instrumentų konkurso zoninis turas
Emilija Bieliauskaitė - laureatė, mokytoja J. Jatulienė
Greta Drakšaitė - laureatė, mokytoja D. Liutikienė, konc. L. Vežuka
Klaipėdos rajono moksleivių meninio skaitymo konkursas
Austėja Gindulytė - laureatė, mokytoja L. Jusčienė
Tarptautinio konkurso „Talentų lyga" atranka
Dainos studija „Svirplys" ir „Svirplys Junior" - atrinkti į tarptautinį konkursą, mokytoja N. Usevičienė
Baltijos šalių vokalinės muzikos konkursas „Dainuok, žiemužėle 2016"
Dainos studija „Svirplys" - I vieta, mokytoja N. Usevičienė
V tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Mano draugas-fortepijonas"
Deimantė Piaulokaitė - diplomantė, mokytoja L. Serapinienė
2015 - 2016 m.m. Tarptautinis konkursas „Aprilla pilieni"
V respublikinis R. Žaldoko smuikininkų konkursas
V republikinis pianistų konkursas „Judančio pasaulio ritmai" ...
Mokestis už mokslą
Gavėjo pavadinimas: Gargždų muzikos mokykla
Gavėjo sąskaita: LT234010040200050149
Suma: 20.00 EUR
Mokėjimo informacijos tipas: Mokėjimo paskirtis
Mokėjimo paskirtis: MOKINIO TABELIO Nr.
Parama mokyklai
Gavėjo pavadinimas: Gargždų muzikos mokykla
Gavėjo sąskaita: LT964010040200060087
Mokėjimo informacijos tipas: Mokėjimo paskirtis
Mokėjimo paskirtis: Parama mokyklai
2016 metų I ketvirčio fininansinės ataskaitos
Darbo užmokestis
2015 metai
Finansinės ataskaitos
2014 metai
Finansinės būklės ataiskaita
Veiklos rezultatų ataiskaita
Grynojo turto pokyčių ataskaita
Pinigų srautų ataskaita
Darbo užmokestis
2013 metai
Finansinės būklės ataskaita
Veiklos rezultatų ataskaita
Finansavimo sumos pagal šaltinį, tikslinę paskirtį ir jų pokyčiai per ataskaitinį laikotarpį
Darbo užmokestis
2012 metai
Finansinės būklės ataskaita
Veiklos rezultatų ataskaita
Finansavimo sumos pagal šaltinį, tikslinę paskirtį ir jų pokyčiai per ataskaitinį laikotarpį
Mokyklos nuostatai
Mokinių sudėtinės žinios 2020-2021
Direktorės veiklos ataskaita 2023 m.
Direktorės veiklos ataskaitos už 2022 m. projektas
Direktorės veiklos ataskaita 2021 m.
Direktorės veiklos ataskaita 2020 m.
2020–2022 m. strateginis planas
2021–2022 m.m. ugdymo planas
Mokyklos veiklos planas
Mokyklos valdymo struktūra
Mokyklos etikos kodeksas
Mokyklos vidaus darbo taisykles
Mokinių išvykų saugos ir sveikatos instrukcija
Mokinių asmeninės pažangos ir pasiekimų stebėsenos ir vertinimo tvarkos aprašas
Priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo, persekiojimo ir smurto prevencijos taisyklės
Paraiška viešajam pirkimui
BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS 2022 M.
Biudžeto vykdymo ataskaita I ketvirtis
Biudžeto vykdymo ataskaita II ketvirtis
Biudžeto vykdymo ataskaita III ketvirtis
Biudžeto vykdymo ataskaita IV ketvirtis
FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS 2022 M.
Finansinių ataskaitų rinkinys I ketvirtis
Finansinių ataskaitų rinkinys II ketvirtis
Finansinių ataskaitų rinkinys III ketvirtis
BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS 2023 M.
Biudžeto vykdymo ataskaita I ketvirtis
FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS 2023 M.
Finansinių ataskaitų rinkinys I ketvirtis
Darbuotojams
Prašymas dirbti nuotoliniu būdu