Priimtų į muzikos mokyklą 2022-2023 m. m. sąrašas

FORTEPIJONO SPECIALYBĖ

  1. Emilija Tomkevičiūtė
  2. Greta Perutavičiūtė
  3. Erika Jokubauskaitė
  4. Daniel Saveljev
  5. Urtė Drąsutytė
  6. Vytautė Ryškytė
  7. Liepa Stirbytė
  8. Ugnė Jakštaitė
  9. Greta Jurevičiūtė
  10. Rasuolė Stulpinaitė
  11. Patricija Mažionytė
  12. Toma Jonušaitė (Džiazinis dainavimas)
  13. Gabrielis Šlušnys
  14. Patricija Mockutė
  15. Urtė Marcinkeviča
  16. Jokūbas Barabuška
  17. Rugilė Repšytė
  18. Dovilė Daugintytė
  19. Aiva Putriūtė
  20. Ariana Asnauskaitė
  21. Mantas Šidlovskis
  22. Patricija Petrošiūtė
  23. Ema Pociūtė
  24. Austėja Laucevičiūtė
  25. Austėja Venckutė
  26. Justinas Jonutis
  27. Agota Raudoniūtė

AKORDEONO SPECIALYBĖ

  1. Martynas Matevičius
  2. Povilas Ramoška
  3. Paulina Butkevičiūtė
  4. Augustė Paulauskytė
  5. Lukas Jakas
  6. Deinoras Bružas
  7. Armandas Žukauskas
  8. Ieva Klumbytė
  9. Emilis Talovikovas
  10. Paulius Rimkus
  11. Kotryna Gečaitė
  12. Evelina Dromantaitė
  13. Elijas Bernatavičius
  14. Adomas Petrikas
  15. Matas Montvydas
  16. Monika Dragenytė
  17. Milita Mižutavičiūtė
  18. Ema Petrukevičiūtė
  19. Tautvydas Einikis
  20. Benas Beniulis

 

GITAROS SPECIALYBĖ

  1. Pijus Danielius Paulauskis
  2. Alan Nikitin
  3. Gabija Domarkaitė
  4. Junona Gilytė
  5. Domantas Juknius
  6. Rugilė Indrašiūnaitė
  7. Simonas Soraka

MUŠAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SPACIALYBĖ

  1. Ūla Kazlauskaitė

SAKSOFONO SPECIALYBĖ

  1. Nojus Valančius
  2. Amelija Bagdonaitė
  3. Gustas Murauskas

SMUIKO SPECIALYBĖ

  1. Auksė Baltrukonytė
  2. Amelija Jančiauskaitė
  3. Gabija Keršytė
  4. Edvardas Klevinskis

KANKLIŲ SPECIALYBĖ

  1. Karolina Jasaitytė
  2. Milana Gedgaudaitė
  3. Austėja Kumpytė
  4. Reda Andriejauskaitė
  5. Justina Strazdauskaitė

BIRBYNĖS SPECIALYBĖ

  1. Viltė Pakalniškytė
  2. Kostas Šimulis

 

CHORINIO DAINAVIMO

  1. Benediktas Zabrynas
  2. Mantas Mickevičius
  3. Gustas Adomavičius
  4. Ąžuolas Žiūra
  5. Kajus Romas
  6. Naidas Girgždis
  7. Dominykas Mockus
  8. Elijas Butkus
  9. Vytautas Lučinskas
  10. Reinhardas Geronas
  11. Matas Jonauskas
  12. Kajus Valuntas

CHOREOGRAFIJOS SPECIALYBĖ             

  1. Vega Šatkutė
  2. Ditė Bitkerytė
  3. Milita Žukauskaitė
  4. Elija Dotaitė