Mokyklos pedagogai

Fortepijono skyrius
Daiva Jautžemienė – mokytoja metodininkė, skyriaus vedėja
Audronė Balsienė – mokytoja metodininkė
Violeta Jokubaitienė – mokytoja metodininkė
Petras Katauskis – mokytojas metodininkas
Jolanta Kudabienė – vyr. mokytoja
Dalia Kvietkauskienė – vyr. mokytoja
Loreta Serapinienė – mokytoja metodininkė
Nijolė Steponavičienė – vyr. mokytoja
Birutė Pakarklienė – mokytoja metodininkė
Aurelija Dovydaitienė – mokytoja metodininkė
Sandra Venckutė - Gailiušienė - vyr. mokytoja
Loreta Vežuka – vyr. mokytoja, koncertmeisterė metodininkė
Natalija Chonina - mokytoja metodininkė, Endriejavo skyriaus vedėja,
Justas Katauskis -  vyr. mokytojas
Aida Košaitienė - vyr. mokytoja

Akordeono skyrius
Stanislovas Adomavičius – skyriaus vedėjas, mokytojas metodininkas
Veronika Armalienė – vyr. mokytoja
Danutė Alseikienė – mokytoja metodininkė
Violeta Gineitytė – mokytoja metodininkė
Dalia Kubiliutė – vyr. mokytoja
Vadims Karnickis – mokytojas

Liaudies instrumentų skyrius
Jūratė Jatulienė - skyriaus vedėja, vyr. mokytoja, kanklės
Danguolė Liutikienė – metodininkė, kanklės
Romualdas Kiudys – vyr. mokytojas, birbynė
Alvydas Vozgirdas – mokytojas metodininkas, birbynė
Kristina Tverijonienė - mokytoja, kanklės
Virginija Babaliauskienė - mokytoja metodininkė, kanklės
Aivaras Lidžius - mokytojas, birbynė
Laura Netalimova - mokytoja, kanklės

Orkestrinis skyrius
Martynas Ratas - skyriaus vedėjas, mokytojas, klarnetas
Konstantinas Usevičius – vyr. mokytojas, smuikas
Sigitas Stalmokas – mokytojas ekspertas, saksofonas
Vladislava Stalmokienė – mokytoja metodininkė, smuikas
Bronislovas Vaičius – mokytojas metodininkas, trombonas
Albertas Žilys – mokytojas metodininkas, trimitas, Veiviržėnų skyriaus vedėjas
Aleksandras Titovas - mokytojas, smuikas

Teorinis skyrius
Nijolė Usevičienė – skyriaus vedėja, mokytoja ekspertė
Danguolė Gerdauskienė – mokytoja metodininkė
Violeta Jokubaitienė – mokytoja metodininkė
Jolanta Laurinavičienė – mokytoja metodininkė
Jovita Jokšienė – mokytoja metodininkė
Gžegožas Krušinskis – mokytojas metodininkas
Eglė Iliutkina - solfedžio mokytoja

Chorinio dainavimo skyrius
Gžegožas Krušinskis – skyriaus vedėjas, mokytojas metodininkas, berniukų choro "Klevelis" vadovas
Danguolė Gerdauskienė - mokytoja metodininkė, merginų choro vadovė

Choreografijos skyrius
Giedrė Malūnavičienė - skyriaus vedėja, mokytoja metodininkė
Aurelija Urbaitienė – vyr. mokytoja
Dovydas Veiverys - mokytojas metodininkas

Teatrinis skyrius
Laima Jusčienė – vyr. mokytoja

Koncertmeisteriai
Rolandas Anužis
Bronislovas Mockus - vyr. koncertmeisteris
Jelena Tislenka – mokytoja metodininkė
Liudmila Bazžina – vyr. koncertmeisterė
Justas Katauskis – vyr. koncertmeisteris
Loreta Vežuka – mokytoja metodininkė
Gitana Masiulienė - mokytoja metodininkė
Marijus Sūdžius - vyr. koncertmeisteris

Džiazo studija
Vaidotas Rukas – vyr. mokytojas, studijos vadovas, gitara
Sigitas Stalmokas – mokytojas ekspertas, saksofonas
Mykolas Eiva – mokytojas, mušamieji instrumentai
Justas Katauskis – vyr. koncertmeisteris
Edita Bodrovaitė Rukienė - mokytoja, džiazinis dainavimas
Antanas Balsys - mokytojas, gitara
Vilius Matijošaitis - mokytojas, mušamieji instrumentai

Sutrikusio intelekto vaikų (SIV) skyrius
Jolanta Laurinavičienė - mokytoja metodininkė, skyriaus vedėja
Danguolė Gerdauskienė - mokytoja metodininkė

Naujenos

Galerija

Kalendorius

«    Liepa, 2020    »
PrATKPŠS
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031